Biz Kimiz ?

2006’dan Bugüne Hizmetinizde

Ambalaj, tarım, plastik, tekstil, gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren Civanlar Grup şirketlerinden biri olan Berkan Plastik 2006 yılında 1200 metre karelik Mersin Toptancılar Sitesinde ilk fabrikasını açtı. Kısa sürede şirkete artan ilgi ve talep eşliğinde yıllık 3.000.000 adet olan üretimini 2009 yılında ikinci fabrikasını Yenice’de açarak toplamda 65.000 metrekare açık alan ve 18.000 metrekare kapalı alan olarak faaliyete geçirdi ve üretimini 45.000.000 adete çıkardı. Bu üretim kapasitesi ile plastik kasa üreticileri arasında lider konuma erişerek önemli bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin en modern ve en büyük plastik kasa fabrikası ünvanına sahip olan tesisimiz, sektörde lider konumda bulunmaktadır ve aynı zamanda otomasyonlu bant sistemine geçen ilk tesistir. Firmamız, değişen dünya standartlarına uyum sağlayabilen ve sürekli yenilikleri takip eden, kaliteden ödün vermeden çalışan kadromuzla daima sizlerin hizmetinizde olup, bizi bu günlere getiren değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

%100 Memnuniyet
Kaliteli Üretim
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Zamanında Teslimat
Çevre Dostu Fabrikasyon
Rekabetçi Fiyatlar

Kurulduğu günden bu yana düzenli olarak istihdamını arttırmayı başaran Berkan Plastik, her yıl düzenli olarak daha fazla personeli bünyesine katmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

01.

Üretim | Kapasite

Günlük 45 Ton Hammadde Tüketimi , yıllık 45.000.000 adet üretim yapma kapasitesi ile sektörün lider firmaları arasındadır.

02.

Ekibimiz

Yeniliklere ve teknolojik gelişime açık 70 kişilik uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

03.

Kalite

Tamamen teknolojiyle donatılmış fabrikamızda , otomasyona dayalı üretim yapılmaktadır.

04.

Kaynaklar

Yılda 20.000 ton elteks ve moblen hammadde kullanılmaktadır.